Firma Kalmed TMC organizuje szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, grupowe
i indywidualne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje kursów dostosowanych do
indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Zajęcia odbywają się w małych grupach, mogą być to także większe wykłady. Istnieje możliwość zgłaszania indywidualnej tematyki szkoleń.

Przewagą naszych szkoleń nad wykładami czysto teoretycznymi jest wyjście na przeciw lekarzowi, który nie preferuje uczenia się w grupie oferujemy praktyczne szkolenia indywidualne.

Oferujemy różne formy nauki: wykłady, ćwiczenia praktyczne w grupach lub indywidualne, demonstracja zabiegów, lekarz w asyście.

Większość szkoleń praktycznych odbywa się w nowoczesnej klinice DCIS (Dolnośląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej), mogą odbywać się także w gabinecie lekarza. Istnieje możliwość przyjścia z własnym pacjentem na zabiegi praktyczne. Niektóre kursy odbywają się przy udziale technika dentystycznego.

Wysoką jakość szkoleń zapewniają profesjonalni wykładowcy z Dolnośląskiego Centrum Implantologii Stomatologicznej, którzy prezentują przypadki z własnej praktyki lekarskiej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani także innymi wykładowcami, postaramy się nawiązać z nimi współpracę, aby sprostać postawionym oczekiwaniom. Terminy szkoleń są elastyczne
i możemy dostosować je do Państwa indywidualnych potrzeb. Wykłady oferujemy po konkurencyjnych cenach.

Oferujemy także współpracę z gabinetami w zakresie doradztwa i planowania zabiegów.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że istnieje możliwość zgłaszania zapotrzebowania
na inną tematykę kursów, którą postaramy się dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Jeżeli chcieliby Państwo doskonalić swoje umiejętności w którymś z obszarów stomatologii
- prosimy o zapoznanie się z tematyką szkoleń. Zainteresowanych kursami prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego. Formularz można także wypełnić na stronie internetowej www.kalmed-tmc.com.pl, gdzie zawsze znajdują się aktualne informacje dotyczące szkoleń. Ze wszystkimi skontaktujemy się osobiście w celu ustalenia szczegółów, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Ponadto firma Kalmed TMC współuczestniczy w działalności DCIS w zakresie organizacji
i zarządzania oraz logistyki materiałowej, także przy organizacji Curriculum Implantologii organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne w ramach kształcenia podyplomowego lekarzy stomatologów. Firma ma także na koncie współpracę z Centrum Handlowym Magnolia Park w obszarze koordynacji najemców i logistyki. Istnieje także możliwość wynajmu wyposażonej sali szkoleniowej w siedzibie Kalmed TMC.